TOP

Nuts, Snacks & Confectionery

  • Evadore Dubai Style Chocolate Bar, 1kg
    Grocery Delivery
    £28.99
    £28.99 per kg
  • Ferrero Rocher Chocolate Gift Box, 5 x 200g
    Grocery Delivery
    £27.19
    £27.19 per kg
    Maximum purchase of 6
  • Festive Tower of Treats, 2.2kg in 2 Colours""
    £25.98
    £11.81 per kg
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 1kg
    Grocery Delivery
    £22.99
    £22.99 per kg
    Maximum purchase of 10
  • Welch's Fruit Snacks Halloween, 160 Pouches
    Grocery Delivery
    £21.99
    £9.82 per kg
    Maximum purchase of 4
  • Kirkland Signature Roasted and Salted Shelled Pistachios, 680g
    Grocery Delivery
    £21.79
    £32.05 per kg
    Maximum purchase of 4
  • Walkers Assorted Biscuits Mini Packs, 100 x 25g
    Grocery Delivery
    £21.49
    £0.22 per pack
    Maximum purchase of 6
  • Fulfil Chocolate Salted Caramel Protein Bar Snack, 15 x 55g
    Grocery Delivery
    £20.59
    £24.96 per kg
    Maximum purchase of 6
  • Kirkland Signature Dry Roasted Macadamia Nuts with Sea Salt, 680g
    Grocery Delivery
    £20.59
    £30.28 per kg
    Maximum purchase of 6
  • Lindt Lindor Milk & White & Pistachio Chocolate Truffles, 4 x 200g
    Grocery Delivery
    £19.99
    £24.99 per kg
  • Warrior, White Choc Crunch Protein, 12x64g""
    Grocery Delivery
    £19.99
  • Amos Deluxe Halloween Candy Jar, 1kg
    Grocery Delivery
    £19.99
    £19.99 per kg
  • Kirkland Signature Luxury Belgian Chocolates in 3 Colours, 570g
    Grocery Delivery
    £19.99
    £35.08 per kg
    Maximum purchase of 10
  • Forest Feast Rosemary & Olive Oil Nut Mix, 1kg
    Grocery Delivery
    £19.69
    £19.69 per kg
    Maximum purchase of 10
  • Grenade Salted Caramel Bars, 12 x 60g
    Grocery Delivery
    £19.69
    £27.35 per kg
    Maximum purchase of 4
  • Grenade White Chocolate Oreo, 12 x 60g
    Grocery Delivery
    £19.39
    £26.94 per kg
    Maximum purchase of 10
  • Grenade Cookie Dough, 12 x 60g
    Grocery Delivery
    £19.39
    £26.94 per kg
  • Grenade Oreo, 12 x 60g
    Grocery Delivery
    £19.39
    £26.94 per kg
    Maximum purchase of 10
  • Kinder Bueno White Chocolate Bar, 30 x 39g
    Grocery Delivery
    £18.79
    £16.06 per kg
  • Savanna Orchards Gourmet Honey Roasted Nut Mix, 850g
    Grocery Delivery
    £18.49
    £21.76 per kg
    Maximum purchase of 4
  • Forest Feast Chocolate Brazil Nuts, 1kg
    Grocery Delivery
    £18.19
    £18.19 per kg
    Maximum purchase of 6
  • Anthon Berg Chocolate Liqueur Selection, 750g
    Grocery Delivery
    £17.98
  • Kirkland Signature Unsalted Mixed Nuts Bag, 1.13kg
    Grocery Delivery
    £17.59
    £15.57 per kg
    Maximum purchase of 6
  • Forest Feast Exotic Dried Philippine Mango, 690g
    Grocery Delivery
    £16.99
    £24.63 per kg
    Maximum purchase of 4
  • Tropical Fields Milk Chocolate Dipped Mango, 600g
    Grocery Delivery
    £16.39
    £27.32 per kg
    Maximum purchase of 10
  • Galaxy Milk Chocolate, 4 x 360g
    Grocery Delivery
    £16.39
    £11.39 per kg
    Maximum purchase of 6
  • Kirkland Signature Unsalted Mixed Nut Snack Packs, 21 x 45g
    Grocery Delivery
    £16.29
    £0.78 per pack
    Maximum purchase of 4
  • Lindt Lindor Chocolate Truffles, 4 x 200g
    Grocery Delivery
    £16.29
    £4.08 per unit
  • Yoggies Strawberry Fruit Bites, 600g
    Grocery Delivery
    £15.99
    £26.66 per kg
    Maximum purchase of 10
  • Forest Feast Milk Chocolate Covered Raisins, 1kg
    Grocery Delivery
    £15.99
    £15.99 per kg
  • Forest Feast Belgian Milk Chocolate Peanuts, 1kg
    Grocery Delivery
    £15.79
    £15.79 per kg
  • Nature Valley Protein Bar Peanut & Chocolate, 26 x 40g
    Grocery Delivery
    £15.79
    £15.19 per kg
  • Kirkland Signature Praline Pecans, 1.13kg
    Grocery Delivery
    £15.79
    £13.98 per kg
    Maximum purchase of 6
  • Nestle Big Biscuit Box Kitkat & Friends, 69 Bars
    Grocery Delivery
    £15.49
    £11.42 per kg
    Maximum purchase of 6
  • Kirkland Signature Pistachios, 1.36kg
    Grocery Delivery
    £15.49
    £11.39 per kg
    Maximum purchase of 6
  • Bronte Assorted Mini Pack, 100 x 30g
    Grocery Delivery
    £15.49
    £5.17 per kg
  • Kirkland Signature In-Shell Unsalted Pistachios, 1.36kg
    Grocery Delivery
    £15.49
    £11.39 per kg
    Maximum purchase of 6
  • Sun Valley Natural Nut Mix Bag, 1kg
    Grocery Delivery
    £15.39
    £15.39 per kg
    Maximum purchase of 10
  • MyProtein Layered Bar Multipack, 12 x 60g
    Grocery Delivery
    £15.19
    £21.10 per kg
    Maximum purchase of 10
  • Trefin Assorted Easter Eggs, 1kg
    Grocery Delivery
    £14.89
    £14.89 per kg
  • Witor's Spring Truffle Assorted, 1kg
    Grocery Delivery
    £14.79
    £14.79 per kg
    Maximum purchase of 10
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 600g
    Grocery Delivery
    £14.79
    £24.65 per kg
  • Evadore Pistachio & Kadaifi Milk Chocolate Bag, 510g
    Grocery Delivery
    £14.59
    £28.61 per kg
    Maximum purchase of 10
  • Quaranta Assorted Italian Soft Nougat, 900g
    Grocery Delivery
    £14.59
    £16.22 per kg
    Maximum purchase of 10
  • Kirkland Signature Unsalted & Roasted Cashews Bag, 1.13kg
    Grocery Delivery
    £14.59
    £12.92 per kg
    Maximum purchase of 6
  • Gudrun Belgian Chocolates Bag, 427g in 2 Options
    Grocery Delivery
    £14.59
  • True to Nature Bars, 18 x 35g
    Grocery Delivery
    £14.29
    £22.69 per kg
    Maximum purchase of 6
  • Kelsen Danish Butter Cookies, 1.8kg
    Grocery Delivery
    £14.19
    £7.89 per kg
    Maximum purchase of 2

Whether your tastes are salty or sweet, light or savory, Costco has snacks you’re sure to love! Browse our large selection of nuts, dried fruit, chocolate, popcorn, crackers, and more! We also offer healthy snacks with great nutritional value, giving you the energy you need to get through your day. Cutting down on calories? Consider trying some delicious Keto bars. And if you’re buying in bulk, Costco offers amazing deals on items like biscuits, chocolate bars, and snack boxes. Shop all of Costco’s grocery items in stores or online at Costco.co.uk!

Compare up to 4 Products
Hide

You can only compare up to 4 products at once. Remove one or more products before adding another to compare.